Sise:Kontakt 2009

Allikas: Digilabor

(Ümber suunatud leheküljelt Kontaktid 2009)

Sisukord

Robotexiliste Välimääraja 2009 digilabori piirkonna jaoks

Kui andmed on ebatäielikud, siis täiendada. Oodatud on ka telefoninumbrid, MSN jne.

Jüri Aedla

E-mail: asd@ut.ee

Indrek Bauvald

E-mail: a72455@ut.ee

Tiit Ginter

E-mail: tiit.ginter.hea@mail.ee
msn: tiit.ginter.hea@mail.ee
skype: tiitginter

Hannes Haljaste

E-mail: hhaanneess@gmail.com MSN: hannes_haljaste@hotmail.com

Andres Juur

E-mail:

Janno Jõgeva

Andres Kauts

E-mail: andres.kauts@gmail.com

Kalle-Gustav Kruus

E-mail: ldiesel [at] ut.ee
gmail: maddra [at] gmail.com
msn: jonnyb.good [at] jippii.ee
mobiil: küsi

Joosep Lassmann

E-mail: Joosep.lassmann@gmail.com

Meeri Lembinen

E-mail:meeery@hot.ee msn: meeeeery@hotmail.com

Martin Lind

E-mail: martin.lind.001@gmail.com

Margus Luik

E-mail: mar6luik ät gmail.com

Madis Metsalu

E-mail:

Erki Metsanurk

Pilt:Foobar.jpg E-mail: erki85^ut_ee, telefon: 0x34fc729

Villu Orav

E-mail: Pilt:Villu_orav_email.png

Priit Priimägi

E-mail: priit85@ut.ee

Tanel Rauba

E-mail: tanel.rauba@eesti.ee Gmail, XMPP: tanelrk@gmail.com MSN: trk2@hot.ee

Taavi Repän

E-mail, XMPP: trepan@gmail.com MSN: trepan@hotmail.com

Vahur Roosimaa

E-mail: ryhkija[a]msn.com

Sander Tammesoo

E-mail: sander.tammesoo@hot.ee
Personaalsed tööriistad
Navigeerimine
Käsitöö